Cze222014

Seniorzy na piątkę

W sobotę 21 czerwca rozegrana została ostatnia kolejka o mistrzostwo bielskiej A-klasy. Drużyna KS Międzyrzecze pokonała na wyjazdowym spotkaniu drużynę z Bujakowa.

Po pierwszej połowie podopieczni Dariusza Malchara schodzili z boiska ze zdobytymi trzema bramkami, przy zerowym wyniku gospodarzy. W drugiej połowie padły kolejne trzy bramki na korzyść międzyrzeczan, lecz jednocześnie gospodarzom udało się dwukrotnie umieścić piłkę w bramce gości. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem KS Międzyrzecze 6:2 (3:0).

Dzięki zdobytym punktom w Bujakowie, przy porażce Bestwinki i Wilkowic, kończymy sezon plasując się na 5 miejscu w tabeli bielskiej A-klasy.