Paź222016

Modzikom zabrakło szczęścia

W rozegranym dzisiaj meczu 9 kolejki IV ligi okręgowej D1 Młodzik „JESIEŃ” drużyna KS Międzyrzecze uległa na wyjeździe LKS Zapora Wapienica 0:3.  Nasi zawodnicy od początku meczu grali bardzo dobrze zespołowo,  walczyli w obronie licząc na przeprowadzenie skutecznej kontry. Do przerwy na „wirtualnej” tablicy wyników był bezbramkowy remis. Druga połowa rozpoczęła się atakiem drużyny gospodarzy, który w efekcie dał jej prowadznie 1:0.  Nasi zawodnicy pomimo odważnej gry nie potrafili przeszkodzić przeciwnikom w zdobyciu kolejnych dwóch bramek. Zabrakło nam nieco szczęście, po dwóch strzałach Dawida Kurziusa poprzeczka ratowała LKS Zapora przed utratą bramki.

Trener KS Międzyrzecze Jakub Habdas bezpośrednio po meczu powiedział:

„Mimo porażki jestem zadowolony z postawy chłopaków. Powoli eliminujemy błędy i cały czas staramy się grać piłką. To jest to do czego wspólnie zmiarzamy.”

Za tydzień 30.10.206 nasi zawodnicy podejmują GLKS Wilkowice, początek meczu na stadionie w Międzyrzeczu Dolnym o 10.00.