Wrz62017

Zwycięstwo Młodzików na inaugurację

W minioną sobotę drużyna KS Międzyrzecze pokonała w meczu otwierającym rundę jesienną IV ligi okręgowej Młodzików D1 zespół LKS Orzeł Kozy 12:1. Trener Jakub Habdas bezpośrednio po meczu tak ocenił dyspozycję swoich podopiecznych:

„Wysoko wygrany mecz z tak naprawdę nową drużyną złożoną głównie z zawodników rocznika 2006-2007 nie do końca weryfikuje naszą piłkarską formę. Cieszy na pewno coraz lepsze poruszanie i ustawianie się na boisku. Na ten moment naszym aktualnym celem jest pełna koncentracja na zbliżającym się meczu przeciwko drużynie z Wilkowic. W aktualnym sezonie mierzymy wysoko, aczkolwiek to nie zdobywanie kompletu punktów będzie dla nas najważniejszym celem, a dalszy rozwój zawodników. Jednak głęboko wierzę, że nasze przygotowania pozwolą zawodnikom na dalszy progres i kompletowanie 3 pkt w każdym spotkaniu.”

Prawdziwy sprawdzian formy czeka Młodzików już w najbliższą sobotę, kiedy zmierzą się na wyjeździe z drużyną GLKS Wilkowice, początek spotkania o godzinie 10.00.

Więcej informacji o lidze Młodzików D1 wraz z aktualnym terminarzem można znaleźć na stronie http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/mlodzik-d1

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *