Paź82017

„Kacper Bathelt day” na boisku w Międzyrzeczu

Wysokim zwycięstwem Młodzików KS Międzyrzecze zakończyło się sobotnie spotkanie 6 kolejki IV Ligi Okręgowej Młodzików D1. Od samego początku meczu na mokrym boisku nasza drużyna narzuciła przeciwnikowi z Kaniowa swój styl co bardz0 szybko dało prowadzenie 1:0. Przewaga w posiadaniu piłki, bardzo aktywna i skuteczna gra na skrzydle Oskara Marszałka dawała naszym młodzikom kolejne sytuacje bramkowe, które skutecznie wykorzystywali nasi gracze. Sam Oskar również wpisał się na listę strzelców zdobywając w tym meczu dwie bramki.

W świetnej dyspozycji strzeleckiej był tego dnia Kacper Bathelt, zdobywca 4 goli, wśród których był wyjątkowej urody strzał z dystansu w same okienko bramki rywali. Trener mocno rotował składem, wszyscy nasi zawodnicy zagrali w tym meczu, szczególne brawa dla Oliwii Mrzyk za jej dobry występ.

Końcowy wynik meczu to 10:2 i trzeba przyznać, że gra naszej drużyny mogła się podobać, co dobrze rokuje przed wtorkowym zaległym meczem z LKS Zapora Porąbka.

KS Międzyrzecze : LKS Przełom Kaniów 10:2

Bramki dla KS Międzyrzecze:

K. Bathelt – 4

O. Marszałek – 2

M. Janik – 2

J. Spiesz – 1

M. Malarz – 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *