Terminarz spotkań seniorów

Terminarz seniorów na sezon 2014/2015 znajduje się tutaj

 

Terminarz spotkań:



1 kolejka
09.08 GLKS Wilkowice 1:1
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice 16:00
09.08 LKS Zapora Wapienica 1:1
(0:0)
KS Soła Kobiernice 17:00
09.08 LKS Orzeł Kozy 2:1
(0:0)
LZS Beskid Godziszka 17:00
09.08 KS Międzyrzecze 1:1
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II 17:00
10.08 LKS Groń Bujaków 2:2
(2:1)
LKS Pionier Pisarzowice 11:00
10.08 LKS Mazańcowice 2:5
(2:3)
LKS Przełom Kaniów 17:00
10.08 KS Bestwinka 5:0
(3:0)
KS Iskra Rybarzowice 17:00
2 kolejka
16.08 KS Soła Kobiernice 8:0
(3:0)
LZS Beskid Godziszka 17:00
16.08 GLKS Sokół Buczkowice 2:1
(2:0)
LKS Zapora Wapienica 17:00
17.08 LKS Groń Bujaków 2:4
(1:2)
KS Iskra Rybarzowice 11:00
17.08 LKS Mazańcowice 5:1
(0:0)
LKS Orzeł Kozy 17:00
17.08 MRKS Czechowice-Dziedzice II 6:0
(2:0)
GLKS Wilkowice 17:00
17.08 KS Bestwinka 3:4
(1:1)
KS Międzyrzecze 17:00
17.08 LKS Pionier Pisarzowice 2:2
(0:0)
LKS Przełom Kaniów 17:00
3 kolejka
23.08 LKS Przełom Kaniów 3:0
(2:0)
KS Iskra Rybarzowice 15:00
23.08 GLKS Wilkowice 4:0
(1:0)
KS Bestwinka 16:00
23.08 LZS Beskid Godziszka 0:0
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice 17:00
23.08 LKS Orzeł Kozy 1:3
(0:2)
KS Soła Kobiernice 17:00
23.08 KS Międzyrzecze 1:5
(0:2)
LKS Groń Bujaków 17:00
24.08 LKS Zapora Wapienica 2:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II 17:00
24.08 LKS Pionier Pisarzowice 3:1
(0:1)
LKS Mazańcowice 17:00
4 kolejka
30.08 GLKS Sokół Buczkowice LKS Orzeł Kozy 17:00
30.08 LKS Pionier Pisarzowice KS Iskra Rybarzowice 17:00
31.08 LKS Groń Bujaków GLKS Wilkowice 11:00
31.08 LKS Mazańcowice KS Soła Kobiernice 17:00
31.08 MRKS Czechowice-Dziedzice II LZS Beskid Godziszka 17:00

w Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

 

31.08 KS Bestwinka LKS Zapora Wapienica 17:00
31.08 LKS Przełom Kaniów KS Międzyrzecze 17:00
5 kolejka
06.09 GLKS Wilkowice LKS Przełom Kaniów 16:00
06.09 LKS Zapora Wapienica LKS Groń Bujaków 16:00
06.09 LZS Beskid Godziszka KS Bestwinka 16:00
06.09 LKS Orzeł Kozy MRKS Czechowice-Dziedzice II 16:00
07.09 LKS Mazańcowice KS Iskra Rybarzowice 16:00
07.09 KS Międzyrzecze LKS Pionier Pisarzowice 16:00
07.09 KS Soła Kobiernice GLKS Sokół Buczkowice 16:00
6 kolejka
13.09 LKS Pionier Pisarzowice GLKS Wilkowice 16:00
14.09 LKS Groń Bujaków LZS Beskid Godziszka 11:00
14.09 LKS Mazańcowice GLKS Sokół Buczkowice 16:00
14.09 MRKS Czechowice-Dziedzice II KS Soła Kobiernice 16:00
14.09 KS Bestwinka LKS Orzeł Kozy 16:00
14.09 LKS Przełom Kaniów LKS Zapora Wapienica 16:00
14.09 KS Międzyrzecze KS Iskra Rybarzowice 16:00
7 kolejka
20.09 GLKS Wilkowice KS Iskra Rybarzowice 16:00
20.09 LKS Zapora Wapienica LKS Pionier Pisarzowice 16:00
20.09 LZS Beskid Godziszka LKS Przełom Kaniów 16:00
20.09 LKS Orzeł Kozy LKS Groń Bujaków 16:00
20.09 GLKS Sokół Buczkowice MRKS Czechowice-Dziedzice II 16:00
21.09 KS Międzyrzecze LKS Mazańcowice 16:00
21.09 KS Soła Kobiernice KS Bestwinka 16:00
8 kolejka
27.09 LKS Pionier Pisarzowice LZS Beskid Godziszka 16:00
27.09 KS Iskra Rybarzowice LKS Zapora Wapienica 16:00
28.09 LKS Groń Bujaków KS Soła Kobiernice 11:00
28.09 LKS Mazańcowice MRKS Czechowice-Dziedzice II 16:00
28.09 KS Bestwinka GLKS Sokół Buczkowice 16:00
28.09 LKS Przełom Kaniów LKS Orzeł Kozy 16:00
28.09 KS Międzyrzecze GLKS Wilkowice 16:00
9 kolejka
04.10 GLKS Wilkowice LKS Mazańcowice 15:00
04.10 LKS Zapora Wapienica KS Międzyrzecze 15:00
04.10 LZS Beskid Godziszka KS Iskra Rybarzowice 15:00
04.10 LKS Orzeł Kozy LKS Pionier Pisarzowice 15:00
04.10 GLKS Sokół Buczkowice LKS Groń Bujaków 15:00
05.10 KS Soła Kobiernice LKS Przełom Kaniów 15:00
05.10 MRKS Czechowice-Dziedzice II KS Bestwinka 15:00
10 kolejka
11.10 LKS Pionier Pisarzowice KS Soła Kobiernice 15:00
11.10 KS Iskra Rybarzowice LKS Orzeł Kozy 15:00
11.10 GLKS Wilkowice LKS Zapora Wapienica 15:00
12.10 LKS Groń Bujaków MRKS Czechowice-Dziedzice II 11:00
12.10 LKS Mazańcowice KS Bestwinka 15:00
12.10 LKS Przełom Kaniów GLKS Sokół Buczkowice 15:00
12.10 KS Międzyrzecze LZS Beskid Godziszka 15:00
11 kolejka
18.10 LKS Zapora Wapienica LKS Mazańcowice 15:00
18.10 LZS Beskid Godziszka GLKS Wilkowice 15:00
18.10 LKS Orzeł Kozy KS Międzyrzecze 15:00
18.10 GLKS Sokół Buczkowice LKS Pionier Pisarzowice 15:00
19.10 KS Soła Kobiernice KS Iskra Rybarzowice 15:00
19.10 MRKS Czechowice-Dziedzice II LKS Przełom Kaniów 15:00
19.10 KS Bestwinka LKS Groń Bujaków 15:00
12 kolejka
25.10 LKS Pionier Pisarzowice MRKS Czechowice-Dziedzice II 15:00
25.10 KS Iskra Rybarzowice GLKS Sokół Buczkowice 15:00
25.10 GLKS Wilkowice LKS Orzeł Kozy 15:00
25.10 LKS Zapora Wapienica LZS Beskid Godziszka 15:00
26.10 LKS Mazańcowice LKS Groń Bujaków 14:00
26.10 LKS Przełom Kaniów KS Bestwinka 14:00
26.10 KS Międzyrzecze KS Soła Kobiernice 14:00
13 kolejka
08.11 LZS Beskid Godziszka LKS Mazańcowice 13:30
08.11 LKS Orzeł Kozy LKS Zapora Wapienica 13:30
08.11 GLKS Sokół Buczkowice KS Międzyrzecze 13:30
09.11 LKS Groń Bujaków LKS Przełom Kaniów 11:00
09.11 KS Soła Kobiernice GLKS Wilkowice 13:30
09.11 MRKS Czechowice-Dziedzice II KS Iskra Rybarzowice 13:30
09.11 KS Bestwinka LKS Pionier Pisarzowice 13:30